FURNITURE / Tables / Writing desk 4558645
nr 455 8645
WRITING DESK
Lenght: ()
Ek, längd: 136, djup: 74, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 600
Monday Mars 5 2007
at 16:26:37
200 kr
550 kr
350 kr
450 kr