ART / Lithographs / Color serigraphy 13592666
nr 1359 2666
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Höstens grenar". Signed, numbered 57/75, unframed. Sheet: ca 106x78 cm. Subject: 82x58, 5 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 57/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
1000
SEK 900
Monday November 9 2020
at 19:53:12
9/11 16:42:03
800 kr
9/11 18:10:02
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe