KONST / Litografier / Färgserigrafi 13592666
nr 1359 2666
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 57/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:53:12
9/11 16:42:03
800 kr
9/11 18:10:02
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe