ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 3612722

nr 361 2722

Blandteknik

Lenght: ()

pastell/akvarell, 1800-talets första hälft, 35x28

Withdrawn

Monday May 16 2005
at 16:00:00