KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15563026
nr 1556 3026
Oidentifierad konstnär. Signerad, U. Ringhögh daterad -76. Olja på duk, 67x96 cm, yttermått inklusive ram: 70x97 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 18:39:14
100 kr
250 kr
350 kr