FURNITURE / Tables / Lady's working table 8181334

nr 818 1334

LADY'S WORKING TABLE

19th century, height: 75, wear.

1800-tal, höjd: 75

Condition: slitage

SEK 300

Monday April 1 2013
at 20:46:39

29/3 17:41:24 1      250 kr
30/3 16:43:50 2      Vinnande bud