KONST / Litografier / Färglitografi 11482512
nr 1148 2512
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, "Hänsyn", signerad och numrerad 156/170, motivet: 85x60
Kondition: fuktskada
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
300 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:08:34