ART / Oil paintings / Oil painting 11753082
nr 1175 3082
OIL PAINTING
signerad G Lindström -96, olja på duk, 78x53 cm, smärre färgbortfall.
signerad G Lindström -96, olja på duk, 78x53 cm
Condition: smärre färgbortfall
1500
SEK 100
Monday April 16 2018
at 19:24:23
15/4 09:25:20