GLASS & CERAMICS / Glass / Glaskaraff 10232301
nr 1023 2301
Glaskaraff
19th century, höjd ca 32 cm, nagg.
1800-tal, höjd ca 32 cm
Condition: nagg
SEK 350
Monday Mars 7 2016
at 18:22:07
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
250 kr (Robot)
300 kr