KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677042
nr 1267 7042
Peter Nyborg
(f. 1937), Danmark
Oljemålning, "Arange to sail", signerad. Olja på duk, 60x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:18:25
450 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr