ART / Oil paintings / Oil painting 16144354
nr 1614 4354
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad B 2002. Oil on panel, 80x61, unframed,
Oidentifierad konstnär. Signerad B 2002. Olja på pannå, 80x61, oramad
800
SEK 600
Monday April 22 2024
at 18:52:01
18/4 22:29:15
500 kr
22/4 00:50:13