KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475236

nr 1747 5236

Olle Carlström

(1920-2006), Sverige

Oljemålning, Fiskare. Signerad, daterad -51, oramad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 33x41

Utrop:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:41:27

Olle Carlström

Läs mer om Olle Carlström