KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11898273
nr 1189 8273
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Etsning, Sixten Haage (f. 1926), Sverige. "Wuppertal". Signerad, daterad 1979, numrerad 108/150, Motivet: 64x49 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 juni 2018
kl 19:26:20
10/6 21:06:17
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage