KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5623122
*
nr 562 3122
Gravyrer
4 st, Frankrike,
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 januari 2009
kl 17:26:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/1 17:43:40
1
550 kr
25/1 19:35:24
2
1.000 kr
26/1 11:56:32
3
1.000 kr
26/1 11:57:20
3
1.500 kr
26/1 17:11:19
4
1.500 kr
26/1 17:12:17
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:20
-
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:47
*
Gravyrer
nr 562 3122
Gravyrer
4 st, Frankrike,
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 januari 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/1 17:43:40 | 1 | 550 kr |
| 25/1 19:35:24 | 2 | 1.000 kr |
| 26/1 11:56:32 | 3 | 1.000 kr |
| 26/1 11:57:20 | 3 | 1.500 kr |
| 26/1 17:11:19 | 4 | 1.500 kr |
| 26/1 17:12:17 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:20 -
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:47



