ART / Lithographs / Litograph in colors 8761170
nr 876 1170
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Otte Sköld (1894-1958), sign med färgkrita, Sommarmotiv med båt, sheet: 65 x 84, löst blad, ej numrerad, wear.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Otte Sköld (1894-1958), sign med färgkrita, Sommarmotiv med båt, bladets mått: 65 x 84, löst blad, ej numrerad
Condition: slitage
800
SEK 500
Monday February 17 2014
at 19:46:35
15/2 19:08:20
- Thema-auction
Feb 17
Read more about Grafik
Otte Sköld
Read more about Otte Sköld