KONST / Litografier / Litografi 10717558

nr 1071 7558

Litografi

Regentlängd, 90x70

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 november 2016
kl 18:02:18

25/11 05:35:00 1      Vinnande bud