KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15206415
nr 1520 6415
Folke Gullby
(1912-1982), Sverige
Etsningar, 3 st. Signerade, yttermått inklusive ram: 20x21 - 37 x29 cm
Folke Gullby, svensk målare och grafiker född i Småland 1912, död 1982.
måndag 6 februari 2023
kl 19:16:04
Folke Gullby
Läs mer om Folke Gullby