ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11608068
nr 1160 8068
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
akvarellerad litografi, Sven X: et Erixson (1899-1970), Sweden. Med dedikation till "Wilhelm Josephson", 28x36 cm,
MIXED MEDIA, akvarellerad litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Med dedikation till "Wilhelm Josephson", 28x36 cm
2000
SEK 1000
Monday February 5 2018
at 19:56:18
5/2 19:51:18
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson