ART / Lithographs / Art portfolio 8122012
nr 812 2012
Jana Egert
(f. 1977), Sverige
5 pcs, Lasse Broberg + Karin Egertz + Gunilla Grundeus + Liisa Mattilla + Rosemarie Olofsson-Kjellgren, signed, Hc x/x, sheet: 70x58,
ART PORTFOLIO (F), 5 st, Lasse Broberg + Karin Egertz + Gunilla Grundeus + Liisa Mattilla + Rosemarie Olofsson-Kjellgren, signerade, Hc x/x, bladets mått: 70x58
Jana Egert, Swedish painter, born 1977.
1000
SEK 400
Monday Mars 4 2013
at 19:05:39
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr