ART / Oil paintings / Oil painting 12916534
nr 1291 6534
OIL PAINTING
Bert Jonsson, "Frostmorgon". Signed, dated -74. Oil on canvas, 36x70,
Bert Jonsson, "Frostmorgon". Signerad, daterad -74. Olja på duk, 36x70 cm
SEK 150
Monday November 25 2019
at 19:27:23
22/11 19:06:59
100 kr
25/11 19:18:24