FURNITURE / Misc. Furniture / Grammofonmöbel 5522722
nr 552 2722
Grammofonmöbel
Lenght: ()
Med Grammofonskivor, längd: 171, djup: 51, höjd: 84
Condition: slitage, skador
100
SEK 900
Monday November 17 2008
at 18:42:20
350 kr
550 kr
850 kr