WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Väggpendyl 5762609
nr 576 2609
Väggpendyl
Lenght: ()
Gustaviansk stil, förgylld, höjd: 66
Condition: slitage
300
SEK 550
Monday April 6 2009
at 17:14:41
500 kr
450 kr
Den Gustavianska stilen