KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17252035
nr 1725 2035
Rodolfo Agresti, Italien, Halsbandet. Signerad. Olja på duk, 51x65 cm, yttermått inklusive ram: 83x96 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:09:45
22/9 15:56:16
350 kr
22/9 17:08:50