FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15275315
nr 1527 5315
Nirvan Richter
(f. 1954), Sverige
with footstool, Nirvan Richter (b. 1954), Sweden. "länstol", Norrgavel, 19/2000-tal, klädsel i linne, height: 106 cm, Sitthöjd: 36 cm, bredd 80 cm. Width: 74 cm, wear, stains.
ARMCHAIR, med fotpall, "länstol", Norrgavel, 19/2000-tal, klädsel i linne, Höjd: 106 cm, Sitthöjd: 36 cm, bredd 80 cm. Djup: 74 cm
Condition: bruksslitage, fläckar
8000
SEK 10500
Monday Mars 13 2023
at 20:05:30
6.000 kr
8.400 kr
9.600 kr
10.500 kr
Nirvan Richter
Read more about Nirvan Richter