ART / Lithographs / Litograph in colors 14655593
nr 1465 5593
LITOGRAPH IN COLORS
Efter Marc Chagall. Signerad i trycket. Litograph in colors, Image dimensions: 33x25cm, outer dimensions including frame: 47x38cm,
Efter Marc Chagall. Signerad i trycket. Färglitografi, bildmått: 33x25cm, yttermått inklusive ram: 47x38cm
1500
SEK 1000
Monday May 2 2022
at 19:59:36
29/4 22:29:52