ART / Oil paintings / Oil painting 13788123
nr 1378 8123
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Italien Kust. Oil on canvas, 30x40,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Italien Kust. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
SEK 200
Monday February 15 2021
at 18:51:15
100 kr
150 kr