ART / Lithographs / Litograph in colors 8816519
nr 881 6519
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), 332/350, sheet: 50x64, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS, Thage Nordholm (1927-1990), 332/350, bladets mått: 50x64
Condition: oramad
SEK 100
Monday Mars 17 2014
at 18:03:59
16/3 18:59:17