ART / Lithographs / Litographs in colors 15146068
nr 1514 6068
LITOGRAPHS IN COLORS
och etsningar, totalt 8 st i mapp. Bland annat Pär Gunnar Thelander. Signed, litograph in colors, numbered 49/90, Excit IX, 1999. Sheet: 46x31 cm. Unframed,
och etsningar, totalt 8 st i mapp. Bland annat Pär Gunnar Thelander. Signerad, färglitografi, numrerad 49/90, Excit IX, 1999. Bladets mått: 46x31 cm. Oramad
1000
SEK 1900
Monday January 9 2023
at 18:14:19
1.100 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.200 kr
1.800 kr
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr
1.800 kr (Robot)