LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 7584037
nr 758 4037
LIGHTING ARMATURE
1940s, rough glass, height: 60,
40-tal, Råglas, höjd: 60
Condition: kantnagg
700
SEK 400
Monday May 14 2012
at 18:29:32
300 kr
350 kr