MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Brevkniv 5431732
nr 543 1732
Brevkniv
Lenght: ()
Svenskt tenn, sthlm 20-tal, monogramsignerad EH, längd: 30
300
SEK 300
Monday September 29 2008
at 16:57:42
29/9 16:00:17
Firma Svenskt Tenn