KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11974132

nr 1197 4132

Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 79x97 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 19:38:58

  • Tema
  • 20 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm