GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tenntallrikar 10706039
nr 1070 6039
Tenntallrikar
3 st, diameter: 22-25, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:09:41
20/11 21:55:25