KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156481
nr 1415 6481
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Jungfru Maria. Olja på duk, 21x17, yttermått inklusive ram: 29x26 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:17:50
30/8 08:09:42