ART / Lithographs / Litograph in colors 13693754
nr 1369 3754
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (1936-2020), Sweden. Restauranginteriör. Signed, numbered 10/50, sheet: 54x76,
LITOGRAPH IN COLORS, Restauranginteriör. Signerad, numrerad 10/50. Bladets mått: 54x76 cm
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
3600
SEK 3000
Monday December 21 2020
at 19:28:50
2.600 kr
2.800 kr
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow