KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5486433
nr 548 6433
Gravyrer
2 st, 1800-tal, Gustav III, krönt ram, 20x16 resp 35x23
Utrop:
300 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:30:02
400 kr
350 kr
1.400 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.100 kr
2.000 kr
2.300 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.600 kr