ART / Oil paintings / Oil paintings 13835272
nr 1383 5272
OIL PAINTINGS
2 pcs, Oluf Wolmer Jacobsen, Motiv från Ystad & Viken. Signed, pannå. Subject: 26x22 & 22x26, wear, damages.
2 st, Oluf Wolmer Jacobsen, Motiv från Ystad & Viken. Signerade, pannå. Motivet: 26x22 & 22x26 cm
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday Mars 8 2021
at 19:05:49