KONST / Litografier / Färglitografi 14413405
nr 1441 3405
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 54/290, yttermått inklusive ram: 94x61 cm
Kondition: skadat glas
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:32:35
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr