FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 12533366
nr 1253 3366
ARMCHAIR
Erik Wörtz, Kolding, 1960s, wear, damages.
Erik Wörtz, Kolding, 1960-tal
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday May 6 2019
at 18:56:04
700 kr