MÖBLER / Bord / Arbetsbord 6627296
nr 662 7296
Arbetsbord
med låda, 1800-tal, furu, längd: 123, djup: 80, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 19:18:59
200 kr
150 kr
800 kr