FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 11897452
nr 1189 7452
DINING ROOM SET
5 parts, Gustavian style. Diameter: 110 cm. Height: 73 cm + 2 st iläggsskivor, Bordet med ytslitage/skador.
5 delar, Gustaviansk stil. Diameter: 110 cm. Höjd: 73 cm + 2 st iläggsskivor
Condition: bordet med ytslitage/skador
1000
SEK 500
Monday June 11 2018
at 20:17:07
8/6 20:12:29
Den Gustavianska stilen