ART / Oil paintings / Oil painting 12826368
nr 1282 6368
OIL PAINTING
José Galván (1910-2001). Signed. Oil on canvas, 53, 5x44cm,
José Galván (1910-2001). Signerad. Olja på duk, 53,5x44cm
600
SEK 100
Monday October 21 2019
at 20:40:21
17/10 08:59:51