ART / Oil paintings / Oil painting 13496511
nr 1349 6511
OIL PAINTING
Alfred Palmer, By. Signed. Oil on panel, 35x46,
Alfred Palmer, By. Signerad. Olja på pannå, 35x46 cm
700
SEK 450
Monday September 28 2020
at 19:14:51
300 kr
400 kr