KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9445335
nr 944 5335
Akvarell
Oidentifierad konstnär, Stilleben, signerad, 55x43
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 februari 2015
kl 20:22:51
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr