ART / Oil paintings / Oil painting 12398283
nr 1239 8283
OIL PAINTING
Signerad G Strandberg -21, strandmotiv. Oil on canvas, 40x56 cm,
Signerad G Strandberg -21, strandmotiv. Olja på duk, 40x56 cm
300
SEK 100
Monday Mars 4 2019
at 20:29:23
4/3 18:03:34