ART / Lithographs / Litograph in colors 14906003
nr 1490 6003
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Örjan Wikström (b. 1948), Sweden. Kvinna i svart hatt med röda blommor. Signed, litograph in colors, numbered 98/160. Image dimensions: 70x54 cm, outer dimensions including frame: 81x62,
LITOGRAPH IN COLORS, Kvinna i svart hatt med röda blommor. Signerad, färglitografi, numrerad 98/160. Bildmått: 70x54 cm, yttermått inklusive ram: 81x62
Örjan Wikström, Swedish painter, born 1948 in Stockholm.
SEK 100
Monday September 19 2022
at 18:26:41
15/9 11:50:31
Örjan Wikström
Read more about Örjan Wikström