MISCELLANEOUS / Jewellery / Pendant 15124026
nr 1512 4026
PENDANT
Silver/Paste, ca 1920-tal, weight: 4 g,
Silver/Paste, ca 1920-tal, Vikt: 4 g
SEK 100
Monday December 19 2022
at 20:05:26
19/12 18:57:48
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver