KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8064378
nr 806 4378
Nathan Gutman
(1914-1990)
Blandteknik, Nathan Gutman , par med gitarr, signerad, 35x46
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:06:20
100 kr
200 kr
300 kr