FURNITURE / Sofas / Bench 15763338
nr 1576 3338
BENCH
Roland Wilhelmsson. Signed, dated 1970, pine wood. Length: 112 cm, wear, cracks.
Roland Wilhelmsson. Signerad, daterad 1970, Furu. Längd: 112 cm
Condition: slitage, spricka/ sprickor
3000
SEK 3600
Monday November 6 2023
at 18:43:22
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Robot)
3.400 kr