KONST / Litografier / Färglitografi 5485589
nr 548 5589
Färglitografi
Signerad, Roland Svensson, Fiskare, 29x44
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:07:13
100 kr
200 kr
Roland Svensson 1910-2003