ART / Oil paintings / Oil painting 14188009
nr 1418 8009
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Anette Englund (b. 1954), Sweden. "Ett minne". Signed. Olja på papper, 20x26 cm, outer dimensions including frame: 36x40 cm,
OIL PAINTING, "Ett minne". Signerad. Olja på papper, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm
Anette Englund, Swedish painter born 1954.
700
SEK 300
Monday September 13 2021
at 19:43:41
8/9 18:07:45