ART / Etchings etc / Akvatint / etsning 12422155
nr 1242 2155
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Philip von Schantz (1928-1998), Sweden. Interiör med stort fönster. Signed, dated -53, löst blad, subject: 23, 4x30, 5 cm. Ffgk -54,
Akvatint / etsning, Interiör med stort fönster. Signerad, daterad -53, löst blad, motivet: 23,4x30,5 cm. Ffgk -54
600
SEK 100
Monday Mars 18 2019
at 19:41:08
18/3 19:36:08
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Philip von Schantz
Read more about Philip von Schantz